Hakkımızda

Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin evinde sürekli kullandığı ve devamlı hayatımızın içinde olan halıları sağlıklı ve hijyenik olması için gerekli olan her türlü temizliği uygun ücret karşılığı üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, Müşterilerimizin firmamızdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamak esas alınmıştır.

Bolu Halı Yıkama
Aralık 2004 tarihinde Kalıcı Konutlar Mevkiinde kurulan işletmemiz, 1000 m2 alanın 400m2’si kapalı 600m2’si açık bir biçimde Bolu’da Halı Yıkama hizmetine devam etmektedir.

Halı ve kilim temizleme bir uzmanlık alanıdır. Halılar öncelikle bir durum tespiti ve incelemeden geçirilir, bu inceleme neticesinde halının cinsi, hammaddesi, imalat şekli, kullanılan boyaların türü, akıtma yapıp yapmayacağı, yıpranma derecesi ve yırtılma riski, alanında uzman personelimiz tarafından özenle tespit edilerek en uygun temizleme yöntemleri seçilir.

Bu değerlendirme sonucunda gereken işlemler, Bulvar Halı Yıkama‘nın deneyimli personeli tarafından uygulanır. Sonra  halılar tek tek kurutulur. Gerekli işlemden geçen ve kalite kontrolü yapılan halılar ambalajlanır.

Bulvar Halı Yıkama olarak misyonumuz ; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Sizleri dürüst, güvenilir, tecrübeli, çalışkan kimliğinden ve güler yüzlü hizmetlerimizden yararlanmaya ve de bizi tanımaya davet ediyoruz.